fuksia1410 helmes siopaal sormus 2997 raam
chandelier lehekeroosa käevõru toorik1813 liblikas lumehelbeke
rohline pärl 8mm turkiis korall magnesiit tuliahhaat
ap10x8mm roosid108 helesinine tahutud antiihobedane14x11 pikenduskett
chaneliersuur antiikvaskne pärlikapsel latakas kinkekarp tapid1
fuksia1410 helmes siopaal sormus 2997 raam

Omniva

itella1

swe

seb

paypal

cvf

Külastajad lehel

Saidil on 24 külalist 

Kasutustingimused

EHTEMAAG E-POE KASUTUSLEPING

Sinine Kuu OÜ, registrikoodiga

12154665

(edaspidi Müüja) ja klient, kes vormistab ehtemaag.ee  e-poes tellimuse ja identifitseerib end sisestades tellimusele oma isikuandmed (edaspidi Tellija), sõlmisid käesoleva E-poe Kasutuslepingu (edaspidi Kasutusleping).

1. ÜLDINE

1.1 Lepingupooled juhinduvad omavaheliste suhete reguleerimisel Võlaõigusseadusest ning teistest Eesti Vabariigi seadustest ja muudest õigusaktidest ning E-poe Kasutuslepingus kokkulepitust.

1.2 Müüjal on õigus mistahes ajal teha pakutavatesse E-poe toodetesse ja teenustesse muudatusi.

1.3 Müüjal on õigus ühepoolselt muuta Kasutuslepingut ilma, et tal oleks kohustus teatada sellest Tellijale.

2. TOOTED JA OSTU SOORITAMINE

2.1 E-poes olevad tooted on üldjuhul laos olemas. E-poes olevate toodete saadavus võib muutuda tehniliste probleemide tõttu E-poe programmis.

2.2 E-poest ostetud tooted pakitakse ja postitatakse 1-4 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest Sinine Kuu OÜ kontole.

2.3 Maksetähtaeg on 5 tööpäeva. Kui tellimuse eest ei ole 5 tööpäeva jooksul tasutud, tellimus üldjuhul tühistatakse, kui pole teisiti kokku lepitud.

2.4 Kui toode puudub laost ning tellimust ei ole võimalik täita, siis võtab E-poe töötaja tellijaga ühendust ning pakub välja võimaliku uue tarneaja või toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga, või makstud raha tagastamise. Tellijale tagastatakse raha viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 7 tööpäeva jooksul pärast tellimuse esitamist.

2.5 E-poes näidatud osad tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust tootest. Vastav info on toodud toote juures olevas kirjelduses.

2.6 E-poes pakutavaid tooteid müüakse nii füüsilistele isikutele kui juriidilistele isikutele.

2.7 Tellija valib välja soovitud tooted ning kohustub sisestama tellimuse täitmiseks nõutud andmed (perekonnanimi, eesnimi, kontakttelefon, kontakt elektronposti aadress, kättetoimetamise aadress, postiindeks) ning tasub toodete eest internetipangas või pangakontoris ülekandega. Makse teostamisel võetakse aluseks tellimisleht, milles sisaldub kõik vajalik tellimuse, saatmise ja tasumise info. Soovi korral saate arve meilile või kui soovite paberarvet, palun andke oma soovist teada, kliendimärkus sektsioonis. Tasumisel märkige makse selgitusse tellimuse/arve number.

2.8 Tellija kohustub esitama vormistamisel tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Müüja ei vastuta täitmisel Tellija poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

2.9 Müük toimub siis, kui Tellija on saatnud E-poe interneti lehe kaudu tellimuse ning on tellimuse eest tasunud. Maksekorralduses tuleb ära märkida tellimuse/arve number.

3. HINNAD

3.1. Kõik E-poes olevad hinnad on Eurodes, hinnad ei sisalda käibemaksu, samuti ei lisandu käesolevatele hindadele enam käibemaksu, kuna hetkel ei ole ettevõte käibemaksukohuslane.

3.2. Müüjal on õigus igal ajal muuta e-poes müüdavate toodete hindu.

4. KAUBA KOHALETOIMETAMINE

4.1 Tellijal on õigus valida nelja erineva kauba kättesaamisviisi vahel:

4.1.1 Smartpost- pakiautomaadid asuvad üle Eesti erinevates kaubanduskeskustes. Vt. http://eteenindus.smartpost.ee/kiosks?lang=et

4.1.2 Omniva- pakiautomaadid asuvad üle Eesti. Vt. https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

4.1.3 Omniva lihtmaksikiri- soovitav kasutada väikeste pakkide puhul, mis mahuvad tellija postkasti. Lihtmaksikirja saadetiste puhul vastutab tellija ise saadetiste eest. Postis kaduma läinud pakki ei kompenseerita. Õnneks pole seni ühtegi kadumamineku juhtumit ette tulnud.

4.1.4 Omniva tähitud maksikiri- tähitud maksikirja puhul on saadetiste teekonda võimalik jälgida ja pakk väljastatakse teile dokumendi ja allkirja alusel.

4.1.5 Kaubale ise järgi tulla, kui olete valinud kaubale ise järele tulemise variandi, palun kontakteeruge eelnevalt emaili või telefoni teel.

5. TAGASTUSÕIGUS

5.1 E-poest ostetud kaupadele kehtib 14-päevane tagastusõigus.

5.2 Tagastatav toode peab olema puuduseta, originaalpakendis ja kasutamata.

5.3 Tagastusõigus ei laiene avatud ümbrisega kasutatud ja puudustega toodetele.

5.4 Toote tagastamiseks tuleb esitada vastav teade elektronposti aadressile See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

5.5 Müügitehingust taganemisel tuleb Tellijal ostetud asi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 7 tööpäeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagastada.

5.6 Tagastamisel kantakse Tellijale raha tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 7 tööpäeva pärast lepingust taganemise teate saamist.

5.7 Tellija kohustub kandma kauba tagastuskulud.

6. ISIKUANDMED JA NENDE KASUTAMINE

6.1 Tellimuse esitamisel kasutaja poolt sisestatud Müüjale teatavaks saanud Tellija isikuandmed kantakse kliendibaasi ning kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja kauba pakkumiseks Tellijale.

6.2 Tellija isikuandmeid, mis on vajalikud kauba vahendamiseks Tellijale edastakse postiteenust osutavaile ettevõtteile.

6.3 Müüja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.

7. KASUTAMISTINGIMUSED

7.1 Kasutuslepingus toodud tingimustega tutvumine on Tellijale kohustuslik.

7.2 Tellimuse esitamisel märkides vastavas aknas „Nõustun Ehtemaag e-poe kasutamise tingimustega", nõustub Tellija, et on tutvunud Kasutuslepingus toodud tingimustega, neist aru saanud ja nõustub Kasutuslepingus toodud tingimustega.

 

Unustasin parooli
Kasutajanimi ununes
Sul pole veel kasutajakontot? Registreeru


Laiendatud otsing
Näita ostukorvi
Sinu ostukorv on tühi.
ostukorv

Round_Facebook_button1

Küsitlus

Millist uut tootesortimenti sooviksite leida meie e-poest?
 

Sinine Kuu OÜ  email: info@ehtemaag.ee